Вітаємо наших футболістів!
- 17 лют.
- Читати 1 хв

Спорт відіграє важливу роль у здоровому способі життя, він сприяє розвитку самодисципліни, цілеспрямованості і є складовою військово-патріотичного виховання молодого покоління.
У нашій гімназії організована футбольна секція під керівництвом тренера Дугіна Григорія Костянтиновича і створена команда «Арсенал», яка вже має свої здобутки.
07 лютого відбувся у Василькові турнір –Перший кубок АДФК (Асоціація дитячих футбольних клубів). Нашу команду представляли юні футболісти: Кандзьоба Ілля, Гоменюк Арсеній, Коваль Денис, Кучин Даніїл, Зайцев Іван, Лукаш Костянтин, Шумілов Іван, Болобан Святослав, Горбулько Богдан.
Серед 8-ми команд-учасниць команда «Арсенал» посіла 4-те місце.
Висловлюємо щирі слова подяки організаторам футбольних подій. А тренеру Дугіну Г.К. і команді бажаємо подальших успіхів!






Коментарі