Засідання педагогічної ради закладу
- 31 серп. 2025 р.
- Читати 1 хв

28 серпня для педагогічних працівників закладу відбулася педрада на тему " Про освітню діяльність педагогічного колективу в умовах правового режиму воєнного стану: підсумки, завдання на 2025/2026 н.р."
Захід розпочала заступниця начальника Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради В.А.Баранова. Вікторія Анатоліївна повідомила про те, що О.І.Садаєва, яка очолювала заклад протягом 31 року, залишає педагогічну діяльність, і представила педагогічному колективу нову очільницю гімназії – О.Б.Волкову. Ольга Іванівна урочисто передала ключ від закладу новому директору. Олена Борисівна висловила вдячність за довіру та сподівання на підтримку педагогічного колективу в подальшій роботі.
Під час заходу адміністрацією гімназії було проведено аналіз роботи закладу в минулому навчальному році та окреслено завдання на 2025/2026 навчальний рік.
Атмосфера педагогічної ради була робочою та дружньою. За результатами педради прийнято ряд важливих рішень, які будуть визначати головний вектор роботи та розвитку закладу.
Педрада пройшла цікаво та плідно, кожен зміг узяти для себе щось важливе та корисне. А головне, педагогічний колектив почав роботу у піднесеному настрої, творчому налаштуванні та натхненні!






Коментарі