Не працюй на ворога!
- 26 груд. 2025 р.
- Читати 1 хв
З 23 по 25 грудня 2025 р. в Білоцерківській гімназії № 5 класні керівники з учнями години спілкування щодо попередження вербування учнівської молоді для проведення різного роду провокацій. Учителі розповіли учням, що сьогодні країна-агресор веде жорстоку інформаційну війну і залучає підлітків нашої країни до протиправних дій, порадили звертатися до поліції та СБУ, якщо в соціальній мережі незнайомці пропонуватимуть заробити кошти. Також ознайомили з настанням кримінальної відповідальності неповнолітніх за державну зраду і терористичну діяльність. Не дамо ворогу зруйнувати своє життя!







Коментарі