Обігріємо увагою та турботою наших захисників!
- 11 лют.
- Читати 1 хв
11 лютого учні , учителі та батьки нашої гімназії відвідали поранених бійців. Хлопці та дівчата 8-9-х кл. принесли захисникам пакунки з цукерками, печивом та смаколиками, ополіскувачі для ротової порожнини, зубною пастою та щітками. Усе це діти передали пораненим військовослужбовцям та побажали їм скорішого одужання. Також школярі та вчителі подякували за те, що бійці, ризикуючи здоров'ям і життям, стали на захист держави та її майбутнього.
Адміністрація і вчительський колектив висловлює подяку батькам гімназії: Прищепчук Інесі Євгеніївні (3-Б), Величко Марії Сергіївні (1-А), Манзюку Веніаміну Миколайовичу (9-А), Ткачуку Василю Вікторовичу (5-А).







Коментарі