Родинне свято в 4-А класі
- 24 трав.
- Читати 1 хв
Дню сім’ї була присвячена сімейна зустріч «Сім’я… Сім’я… Це значить так багато», проведена з учнями 4-А класу (класний керівник Ніна Грозна).
На захід завітали мами, тата, бабусі, дідусі… З яким натхненням діти читали поезії, присвячені найріднішим людям, як красиво розповідали про найкращих бабусь і дідусів, як артистично показували гумористичні сценки з життя! А скільки хвилювання було у їхніх оченятах, коли дорослі брали участь у конкурсах і вікторинах, а їх було багатенько. А у змаганні команд батьків і дітей перемогли діти. Ну це ж ясно!
Не обійшлося і без сюрпризів. Вчительку (особливо першу) недаремно називають другою мамою, адже саме вона веде своїх маленьких вихованців у доросле життя. Так от, на наше сімейне шкільне свято до своєї першої вчительки Ніни Дмитрівни Грозної завітала учениця її найпершого першого класу Олена Корнієнко (Григоренко). Щемлива, тепла зустріч.
Батьки і діти. Батьки піклуються, оберігають дітей від біди, і, найголовніше – люблять понад усе на світі. А діти повинні бути добрими та чуйними до батьків, до всієї своєї родини, адже ЛЮДИНА починається з сім’ї.
«Сім’я… Сім’я… Це значить так багато!
Бо в ній любов і затишок, й тепло…»
(Н. Красоткіна)







Коментарі